Slovenský ráj


větší   Chata Pikovce Abrahamovce
Ubytování - 8 lůžek, v podroví dva pokoje průchozí 2 a 3 lůžka, v přízemí 2 a 1 lůžka ve slovenské stylové místnosti, kuchyňka, sociální zařízení, elektrické topení nebo kachlovými kamny, krb, elektrický vařič, mikrovlnka, TV, krytá zahradní terasa s krbem a grilem. Chata se nachází pod lesem v tichém a čistém prostředí je vchodná pro rodiny s dětmi.
Sport a zábava: Slovenský ráj, termální koupaliště 4 km Vrbov, Dobšinská ledová jeskyně, Vysoké Tatry,splav Dunajca v Pieninách, AquaCity Poprad, Spišský hrad. Pronajímá se od května do října. Spotřeba elektrické energie se platí.

CENA: Chata za týden od 365,- Euro
Od 6 osob, za týden/ 70,- Euro osoba
Mimo sezónní sleva 10%
Děti do 10 let sleva

větší   Penzion Hradisko
Ubytování - 16 lůžek pokoj se sociálním zařízením a pokoje se sociálním zařízením na chodbě vzdálené asi metr od pokoje, dvoupokojový apartmán. Interiér je vybaven masivním nábytkem. Pokoje jsou vybaveny TV a SAT. Některé pokoje mají balkon s výhledem na Vysoké Tatry. Společenská místnost s krbem, venkovní posezení s ohništěm.
Sport a zábava: Slovenský ráj, Spišský hrad, Dobšinská ledová jeskyně. Tomášovský výhled, Kláštorisko, výlet do Vysokých Tater. V zimním období je Slovenský ráj otevřený a přístupný, všude je klid a krásný bílý sníh. Řeka Hornád zamrzá, lyžařské vleky v okolí.
Ceny uvedeny bez stravy, snídaně 3,50 Euro, možnost polopenze objednání při nástupu.

CENA: Dvoulůžkový pokoj společné sociální zařízení 27,- Euro/ den
Pronajmutí celého penzionu pro 16 osob 210,- Euro/ den
Apartmán 5 lůžkový 63,- Euro/ den
Apartmán 3 lůžkový 45,- Euro/ den
Děti do 10 let sleva na stravu

Zeptejte se na slevu u Vámi požadovaného objektu, platí i pro pobyty v Itálii. Slevy jsou poskytovány dle obsazenosti objektu a termínů až do výše 30%.