Slovensko


větší  
Apartmán Bojnice - Opatovce n. Nitrou
Ubytování - luxusní apartmán je v podkroví rodinného domku. Třílůžkový pokoj a dvě lůžka jsou obývacím pokoji, TV, kuchyňka, letní posezení na terase, samostatný vchod.
Sport a zábava: Termální koupaliště vzdáleno 1,5 km, krytý termální bazén, zámek, ZOO, Prievidza, výlety do okolí Bánská Štiavnica, Kremnice, poblíž golfové hřiště.
Celoroční ubytování.


CENA: Za týden 310,- Euro/ 4 lůžka
  Příplatek za 5 osobu na týden 45,- Euro


větší  Velký Medér - apartmány s bazénem
Ubytování - dva apartmány čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový každý apartmán má samostatný vchod, standardní ubytování, TV, kuchyňka, letní posezení na zahradě a bazén, ohniště, houpačka, pískoviště, tento objekt je vhodný pro rodiny s malými dětmi , parkování v objektu.
Sport a zábava: Termální bazény vzdálené 1 km, výlety Komárno, Sládkovičovo, jednodenní výlet na Balaton nebo Budapešť, možno mimo sezónu, prodlouženého víkendu, celoroční ubytování.

CENA: Apartmán čtyřlůžkový za týden 336,- Euro
Apartmán pětilůžkový za týden 420,- Euro
Prodloužený víkend lůžko/ den 15,- Euro
Mimo sezónní slevy lůžko/ den 11,- Euro
Děti do 6 let sleva


větší  


Velký Medér
Objekt se nachází 400 metrů od termálního koupaliště, pokoje se sociálním zařízením, klimatizací, LCD televizí, připojení k internetu WIFI . Pokoje - 1x 4 lůžkový, 1x 3 lůžkový, 4x 2 lůžkový, 1x 1 lůžkový. V podkroví možnost ubytování pro 9 osob vhodné pro skupinu osob. Kompletně vybavené dvě kuchyně, sporák, mikrovlnka , lednička s mrazákem. Venkovní posezení s možností grilování, dětské hřiště, parkování zdarma ve dvoře objektu. Celoroční ubytování.
Sport a zábava: V komplexu termálních koupališť je 9 bazénů - čtyři vnitřní, tři venkovní, dva polohovací. Vnitřní relaxační bazén pro děti. Jednodenní výlet Gyor termální koupání, Gabčíkovo vodní dílo, Budapešť.

CENA: Od 12 Euro lůžko / den
Sleva pro skupiny
Děti do 3 let pobyt zdarma


větší   Velký Medér - apartmánový dům
Apartmány nadstandardně vybavené, kuchyňkou, sprchovým koutem a klimatizací, LCD televizí, připojení k internetu WIFI. Uspořádání pokojů dvoulůžkové a třílůžkové s možností přistýlky, jeden apartmán rodinného typu dvě místnosti, čtyři lůžka a dvě přistýlky. Celková kapacita lůžek 14, přistýlek 6, parkování u objektu zdarma. Celoroční ubytování, vzdálenost od termálního koupaliště 300 metrů.
CENA: 14 Euro lůžko/ den, květen - září
12 Euro lůžko/ den, říjen - duben
  8 Euro přistýlka/ den


Zeptejte se na slevu u Vámi požadovaného objektu, platí i pro pobyty v Itálii. Slevy jsou poskytovány dle obsazenosti objektu a termínů až do výše 30%.