Orlické hory


větší   Penzion Mladkov Petrovičky
Ubytování - dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje se společným soc.zařízením. Stravování - polopenze nebo plná penze Sport a zábava - hřiště na volejbal, lyžařský vlek u penzionu, Pastvinská přehrada, Suchý vrch, opevnění Hanička a Tvrz, Zemská brána, koupaliště Žamberk, turistický přechod do Polska.

CENA: polopenze od 390,- Kč/ den, děti sleva


větší   Chata České Petrovice
Ubytování - 7 lůžek čtyři místnosti a sociální zařízení, topení elektrické a krbová kamna na dřevo, klidné prostředí, ideální rodinná dovolená - celoročně. Možnost vlastního vaření ,restaurace vzdálena 200m. Sport a zábava - lyžařský vlek vzdálen 50 m, koupaliště Žamberk, Pastvinská přehrada 6 km, Zemská brána, opevnění Hanička a Tvrz - 1938, muzeum řemesel Letohrad, Velká Deštná 1 115 m n.m.

CENA: za týden 5 700,- Kč - květen až říjen
  za týden 6 600,- Kč - listopad až duben

větší   Chata Nekoř
Ubytování - 8 lůžek tři místnosti a kuchyň, sociální zařízení,ohniště s posezením, malá udírna, přenosný gril. Ideální rodinná dovolená - pouze léto. Sport a zábava - restaurace, Pastvinská přehrada 3 km, aquapark Žamberk, opevnění Hanička a Tvrz, Zemská brána, Suchý vrch, rybaření a koupání v Orlici 50 m.

CENA: za týden 8 500,- Kč a spotřeba elektrické energie

větší
větší  
Penzion Pastviny
Ubytování - kapacita 90 míst dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje se společným soc.zařízením. U penzionu jsou čtyřlůžkové chatky pro letní hosty. Stravování - polopenze, nebo plná penze. Sport a zábava - objekt je umístěn přímo na levém břehu Pastvinské přehrady, v čistém a klidném prostředí, dostatečně vysoko bez záplavového nebezpečí, v areálu se nachází pláž pro plavce, bazén pro neplavce a hřiště na volejbal. Suchý vrch, opevnění Hanička a Tvrz, Zemská brána, koupaliště Žamberk, lyžařský vlek vzdálen 600 m. Vhodné pro skupiny i rodiny s dětmi , školy v přírodě a firemní akce.CENA:
polopenze  450,-Kč/ den
• děti do 14 let sleva
školy v přírodě od 290 Kč/ den plná penze


větší   Rodinný domek Lichkov
Ubytování - 8 lůžek v podkroví 3 ložnice, obývací pokoj, kuchyň a sociální zařízení. Sport a zábava - restaurace 200 m, lyžařský vlek 400 m, Pastvinská přehrada 8 km, Králíky 7 km, opevnění Hanička a Tvrz, hraniční přechod do Polska.

CENA: za lůžko 200,- Kč/ den - děti sleva


větší   Rodinný domek Dolní Orlice
Ubytování - 8 lůžek v patře dva apartmány po čtyřech lůžkách, TV a SAT možnost vaření a společenská místnost. Sport a zábava - restaurace 200m, Králíky - koupaliště 2 km, opevnění Tvrz, lyžařské centra Čenkovice 8 km, Dolní Morava 5 km , Suchý vrch, Pastvinská přehrada 18 km, Kralický Sněžník.

CENA: za lůžko 205,- Kč/ den - děti sleva


Zeptejte se na slevu u Vámi požadovaného objektu, platí i pro pobyty v Itálii. Slevy jsou poskytovány dle obsazenosti objektu a termínů až do výše 30%.