Krkonoše


větší   Apartmány Poniklá
Ubytování v šesti apartmánech s vlastními sociálkami. Apartmány pětilůžkové a šesti - lůžkové, kuchyň, TV a SAT, mikrovlnka na každém patře. V suterénu domu je hospůdka. Tento objekt je vhodný pro rodiny s dětmi, firemní setkání, pro skupiny 15 - 20 osob. Kapacita objektu 35 lůžek ve dvou patrech, uspořádání počtu osob v apartmánu dohodou. Sport a zábava : lyžařský vlek vzdálen 700m dlouhý 1 km, další vleky v blízkém okolí, Rokytnice n. J . 8 km a Harrachov 20 km.

CENA: za lůžko od 295,- Kč / den


větší   Rodinný penzion Zátiší Vítkovice
Ubytování - čtyřlůžkové pokoje se soc. zařízením a dvoulůžkové pokoje se společným soc. zařízením. Penzion se nachází na polosamotě v klidném prostředí v nadmořské výšce 900 m n.m. Rozsáhlá knihovna, biliár, TV a SAT. možnost pořádání škol v přírodě. Zábava a sport : ideální trasy pro běžecké lyžování a cykloturistiku. Penzion leží na křižovatce turistických tras a běžeckých tratí Benecko - Špindlerův Mlýn - Mísečky. Lyžařské vleky v blízkosti penzionu.

CENA: lůžko se snídaní od 230,- Kč - léto
  lůžko s polopenzí od 390,- Kč - zima
  školy v přírodě plná penze 295,- Kč

Zeptejte se na slevu u Vámi požadovaného objektu, platí i pro pobyty v Itálii. Slevy jsou poskytovány dle obsazenosti objektu a termínů až do výše 30%.