Hradec Královéhttp://hradecubytovani.wz.cz/   Pronájem pokojů
Nabízíme pronájem v Hradci Králové - Věkoše ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se sociálkou, kapacitou 16 lůžek, nově opraveném rodinném domu se samostatným vchodem, společná kuchyňka, možnost připojení k internetu Wi Fi a posezení na zahrádce. Poblíž centra města a kongresového centra Aldis , letiště. Velmi dobré spojení do centra města MHD.

Webová prezentace:  hradecubytovani.wz.cz/


větší   Penzion v Hradci Králové
Ubytování - pokoje mají vlastní i společné sociální zařízení a TV. Penzion se nachází na okraji města od centra 4 km. Sport a zábava - penzion je v dosahu městské dopravy. V centru města se nachází aquapark , obří akvárium, Jiráskovy sady, Bílá věž a další pamětihodnosti.
Zámky v okolí - Opočno, Nové Město nad Metují, Hrádek u Nechanic, Třebechovický betlem, Památník Chlum 1866.

CENA: lůžko se snídaní od 650,- Kč/ den, děti do 12 let sleva


větší   Chata Smržov u Jaroměře
Ubytování - 6 lůžek tři dvoulůžkové ložnice a kuchyň s krbem ,sociální zařízení. Ideální rodinná dovolená - pouze léto. Sport a zábava - 100 m koupaliště, 150m tenisové kurty, houbaření, Hradec Králové 15 km, Pevnost Josefov, zámek Opočno, Nové Město nad Metují, Hrádek u Nechanic, ZOO Dvůr Králové, Krkonoše - výlet na Sněžku.

CENA: za týden 7 800,- Kč
[CNW:Counter]
Zeptejte se na slevu u Vámi požadovaného objektu, platí i pro pobyty v Itálii. Slevy jsou poskytovány dle obsazenosti objektu a termínů až do výše 30%.